Služby

Prodej lešenářských komponentů

Prodáváme kvalitní trubkové, pojízdné hliníkové a fasádní rámové lešení. K lešení dodáváme kompletní příslušenství. V nabídce máme nové i použité lešení, standardní díly dodáváme běžně do 10-ti dní. V případě zájmu zajistíme také dopravu lešení nebo zaškolení pracovníků.

Montáž a demontáž lešení

Součástí našich služeb je montáž a demontáž lešení. Montáž a demontáž lešení provádějí naši technici, kteří mají s touto činností bohaté zkušenosti. V případě potřeby jsou Vám kdykoliv k dispozici a rádi Vám poradí.

Pronájem lešení

Díky mnohaletým zkušenostem při výrobě lešení a jeho neustálému technickému vývoji, je v dnešní době zaručeno optimální řešení všech situací, které mohou nastat při obestavování lešením i těch nejčlenitějších objektů.

Odbornost

Lešení poskytujeme od rodinných domů, přes bytové a polyfunkční domy až po komplikované konstrukce v průmyslu i mimo něj.

Bezpečnost a profesionalita

Lešenářské práce vykonávají školení pracovníci na základě úspěšně absolvované zkoušky z BOZP a následném získání vystavených lešenářských průkazů.

Trubkové lešení

Trubkové lešení nabízíme v několika rozměrech včetně kompletního příslušenství..

Pojízdné hliníkové lešení

V naší nabídce naleznete také pojízdné hliníkové lešení. Pojízdné hliníkové lešení dodáváme na míru dle stavby a použití. Pojízdné věže můžete jakkoliv modifikovat, jsou vysoce stabilní i ve velkých výškách.

Fasádní rámové lešení

Kromě trubkového a pojízdného hliníkového lešení Vám můžeme nabídnout i fasádní rámové lešení. Fasádní rámové lešení máme v různých šířkách a délkách. Pro základní konstrukci vystačíte s minimálním množstvím dílů, je velice variabilní.

Ochranné sítě na lešení

Ochranné sítě na lešení chrání prostory kolem lešení, ohrožené jeho provozem v průběhu montáže, demontáže a užívání lešení, např. při bouracích pracích proti prachu a náhodnému spadu předmětů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.